چرا تصفیه آب ایران

ممکن است شما انتخاب های زیادی پیش رو داشته باشید اما ما ایران تصفیه را توصیه می کنیم . دلایل ما را در این صفحه بخوانید.

تاریخچه ایران تصفیه در ایران

ایران تصفیه ابتدا فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع دستگاه های تصفیه آب نوین از سال 1385 در شهر قم آغاز نمود. این مجموعه از ابتدا سعی بر آن داشته تا با کسب تجربه و شناخت نیازهای کشور، اقدام به تهیه و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب با تکنولوژی جدید و سازگار با محیط زیست نماید. در این راستا با بکارگیری متخصصان مجرب و همکاری با شرکت های بین المللی شروع به تهیه و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب از قبیل میکرو فیلتریشن ( MF ) ، الترافیلتریشن ( UF ) ، نانوفیلتریشن (NF) ، اسمز معکوس ( RO ) و ضد عفونی با اشعه فرا بنفش ( UV ) نمود.

تصفیه آب آکوالایف

گروه تصفیه آب ایران با تلاش های فراوان در سال 86 موفق به معرفی دستگاه های تصفیه آب خود با برند AQUALIFE شد. همچنین فعالیت خود را در زمینه ساخت آبسردکن های صنعتی استیل و تهیه و توزیع آبسرد و جوش کن های دو منظوره آغاز نمود. با توجه به استقبال گسترده شرکت های صنعتی و مراکز اداری و تجاری از دستگاه های آبسردکن به همراه تصفیه آب ، گروه کارگاهی مستقل جهت طراحی و ساخت آبسردکن های سفارشی بنا نهاد. همچنین در سال 1388 ارائه دستگاه های با کیفیت و قیمتی رقابتی، منجرب به گسترش دایره فعالیت گروه در کشورهای همسایه مانند افغانستان و عراق گردید. تا چندین استان از این کشورها دارای عاملین فروش و خدمات پس از فروش مانند تمامی استان های کشورمان باشند.

ما متخصص تصفیه آب هستیم

در سال 1389 با توجه به نیاز، گروه ایران تصفیه محصولات تصفیه هوا را به لیست محصولات خود اضافه نمود، و در این زمینه نیز تلاش نمود با بکارگیری علوم روز، خدمات شایسته ای به هموطنان ارائه دهد.

امروزه مجموعه تصفیه آب ایران با دارا بودن سه کارگاه تخصصی در شرق، غرب و جنوب قم و بیش از 120 عامل فروش در سراسر ایران و کشورهای همسایه مفتخر است به ارائه خدمات شایسته به بیش از 10.000 مشترک در منازل مسکونی، شهرک های صنعتی، مراکز تجاری و اداری اقسا نقاط کشور عزیزمان ایران.

اطلاع رسانی و انتقال دانش و آگاهی به مشتریان در خصوص انتخاب محصول مناسب با شرایط خود و نحوه بکارگیری و نگهداری از دستگاه ها، همراه از دغدغه های اصلی مسئولین مجموعه واترپرو بوده و آموزش های لازم و بروز شده عاملین فروش و خدمات پس از فروش را در دستور کار خود قرار داده است. زیرا در این مجموعه اعتقاد به رفع نیاز مشتری با انتخاب و بکارگیری صحیح محصول است. در این راستا گروه بصورت دوره ای و منظم اطلاعات و تجربیات خود را از طریق امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بروز نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.