رویه ارسال سفارشات

روش‌های ارسال سفارش در فروشگاه ایران تصفیه

ارسال سفارشات با پیک ویژه استان قم

در این روش ارسال که با توجه به انتخاب مشتری در نحوه دریافت مرسوله و یا انتخاب روش پرداخت ( پرداخت در محل ) از این روش استفاده میشود مرسولات در این روش در کمتر از 12 ساعت به دست خریدار خواهد رسید ضمنا هزینه پیک بر عهده خریدار میباشد که مبلغی حدودا بین 5 الی 10 هزار تومان نسبت به محل ارسال ( خیابان بهشتی ) تا محل تحویل گیرنده متفاوت است . این روش فقط مختص به مناطق 8 گانه قم میباشد . در صورتی که محل تحویل کالای خریداری شده مشتری خارج از محدوده باشد میتواند از روش هایی که در ادامه ذکر میشود استفاده نماید.

ارسال سفارشات به وسیله پست پیشتاز

در این روش پس از ثبت سفارش محصول بسته بندی و تحویل اداره پست داده میشود مرسولات در این روش به صورت پست پیشتاز برای خریدار ارسال میشود که زمان تقریبی دریافت بسته توسط خریدار ۲۴ الا ۴۸ ساعت کاری با توجه به دوری استان خریدار از استان ارسال کننده ( قم ) متغییر است در این روش ارسال پس از تحویل مرسوله به مامور پست کد پیگیری بسته پستی به صورت ایمیل پیامک و تماس تلفنی برای خریدار ارسال میشود خریدار پس از دریافت کد پیگیری مرسوله پستی میتواند از طریق تارنمای اداره پست به آدرس https://newtracking.post.ir نسبت به پیگیری بسته خود اقدام و از فرآیند های ارسال مطلع شود . هزینه ارسال در این روش رایگان میباشد .

ارسال سفارشات به وسیله تیپاکس

در این روش ارسال معمولا مرسولات در کمتر از ۲۴ ساعت به دست خریدار خواهد رسید هزینه تیپاکس به صورت پس کرایه میباشد که خریدار باید نسبت به پرداخت آن به مامور تیپاکس اقدام نماید . کد پیگیری تیپاکس به صورت پیامک برای گیرنده ارسال خواهد شد که شامل کد پیگیری و هزینه ارسال میباشد . جهت پیگیری مرسولات تیپاکس با مراجعه به سایت رهگیری مرسوله تیپاکس و با وارد کردن کد پیگیری خود از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

ارسال با باربری و یا ترمینال

در صورتی که مشتری ساکن سایر استان های کشور عزیزمان ایران باشد میتواند در خواست ارسال بسته به وسیله ترمینال و یا باربری دهد در این روش ارسال معمولا در کمتر از ۱۲ ساعت با توجه به فاصله استان مورد نظر از استان ارسال کننده ( قم ) به دست خریدار خواهد رسید.

تحویل خرید به صورت حضوری

مشتریان عزیز میتوانند نسبت به خرید اقدام نموده و جهت دریافت محصول خود به فروشگاه ایران تصفیه مراجعه و بسته خود را دریافت نمایند. این روش برای محصولاتی که در تعداد محدود برای فروش قرار داده میشوند مناسب میباشد.